Rugsėjo 26 – ąją dieną, Šilutės krašto socialinių darbuotojų pagerbimo ceremonijoje, nominacija „Metų socialinis darbuotojas” įteikta Šilutės socialinės globos namų direktorei Evelinai Zdanevičienei.
Rugsėjo 26 – ąją dieną, Šilutės krašto socialinių darbuotojų pagerbimo ceremonijoje, nominacija „Metų socialinis darbuotojas” įteikta Šilutės socialinės globos namų direktorei Evelinai Zdanevičienei.