Menu Close

Administracinė informacija

2012-09-30 d. senelių globos namų direktoriaus pavaduotoja socialinėms paslaugoms Violeta Žymančienė ir socialinė darbuotoja Evelina Balandė išvyko 6 dienų stažuotei į Suomiją pagal Mokymosi visą gyvenimą programos Leonardo da Vinci projektą Nr. LLP-LdV-VETPRO-2012-LT-0795 „Socialinis darbas su senjorais Suomijoje”.

 

Stažuotės metu dalyvės lankėsi Etela-Kymenlaakso profesinėje mokykloje, kurioje vyko paskaita apie socialinį darbą su senjorais Suomijoje, susipažinimas su socialinių darbuotojų, slaugytojų padėjėjų, pagyvenusių asmenų priežiūros specialistų mokymo programomis, diskusija apie mokinių praktikos organizavimą, bendradarbiavimu su socialiniais partneriais, susipažinimas su socialinį darbą su senjorais dirbančių asmenų kompetencijomis.

 

Vizito metu senjorų dienos centre Karhunkulma dalyvės buvo supažindintos su centro veiklos modiuliu, vyko paskaita apie darbo su savarankiškai gyvenančiais senjorais organizavimu, siūlomomis paslaugomis, senjorų reabilitacijos, laisvalaikio organizavimu, programų skirtų sportinių, socialinių, meninių įgūdžių palaikymui ir skatinimui sudarymu.

 

Dalyvės lankėsi Kotkos senelių globos namuose, Carea apuvalinekeskus centre, teikiančiame slaugos įrangą ir priemones palengvinančias neįgaliųjų ir pagyvenusių asmenų kasdeinybę, savarankiško gyvenimo senelių namuose – Maria-Koti, „dienos ligoninėje” – Karhulan paivasairaala, slaugos ir reabilitacijos centre „Hoiku” ir kitose įstaigose, kur vyko diskusijos, paskaitos, įvairūs užsiėmimai.

 

 

 

Skip to content