Šilutės socialinės globos namai

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Taikos g. 12, Šilutė

Tel. Nr. (8 441) 62130,

El. paštas direktorius@silutesglobosnamai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Juridinis asmens kodas 177393649

2022 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Kov    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Informacija norintiems apsigyventi globos namuose

Asmenys ar jo globėjai, pageidaujantys apsigyventi ar apgyvendinti kitą asmenį, raštu kreipiasi į savo gyvenamosios vietos savivaldybės socialinės paramos skyrių. Prašyme nurodomos pageidavimo apgyvendinti įstaigoje priežastys ir pateikiami motyvai.

Socialinės globos įstaigoje apgyvendinami asmenys tik pagal steigėjo nukreipimą, bei asmenys, kurie pagal negalios rūšį ir laipsnį, amžių bei kitus kriterijus atitinka jos profilį, tai:

1. Senyvo amžiaus asmenys su didelių specialiųjų poreikių lygiu, kuriems nustatytas visiškas ar dalinis nesavarankiškumas.

2. Priešpensijinio amžiaus suaugę asmenys su sunkia fizine negalia, kuriems nustatytas 0-25 % netektas darbingumas ir visiškas nesavarankiškumas.

Į globos namus nepriimami asmenys, kurie apgyvendinimo metu serga ūmiomis infekcinėmis ligomis arba jiems diagnozuota ūmi psichozė. 

Priimant į globos namus asmenį pateikiami šie dokumentai:

1. Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas ar asmens tapatybės kortelė);

2. Neįgaliojo ar pensininko pažymėjimas;

3. Kompensuojamų vaistų knygelė;

4. Šilutės rajono savivaldybės administracija Socialinės paramos skyriaus išduotas siuntimas;

5. Socialinės globos skyrimo, asmens bylą globos namams teikia socialinės paramos skyrius.

Naujai atvykusiems gyventojams suteikiama išsami informacija apie globos įstaigos veiklą, paslaugas, gyventojų teises, atsakomybę bei pareigas, supažindinama su gyventojų vidaus tvarkos taisyklėmis. Priimant asmenį į globos namus pasirašomos sutartys: 

  • Tarp Šilutės rajono savivaldybės administracijos socialinės paramos skyriaus, biudžetinės įstaigos Šilutės senelių globos namų  ir apgyvendinamo asmens – pasirašoma ilgalaikės (trumpalaikės)  socialinės globos paslaugų teikimo ir išlaidų kompensavimo sutartis.
  • Kiekvienas asmuo, kuriam teikiama socialinė globa arba jo globėjas, rūpintojas ir senelių globos namai pasirašo sutartį (dvišalė sutartis), kurioje numatytos socialinės globos teikimo sąlygos, teikimo laikas, abiejų šalių teisės, pareigos, atsakomybė ir kitos sąlygos.