Šilutės socialinės globos namai

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Taikos g. 12, Šilutė

Tel. Nr. (8 441) 62130,

El. paštas direktorius@silutesglobosnamai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Juridinis asmens kodas 177393649

2021 m. vasario mėn.
P A T K P Š S
« Lap    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Tikslas, misija, vizija, vertybės

TIKSLAS

       Užtikrinti kokybišką ir efektyvų socialinių paslaugų teikimą Šilutės rajono gyventojams. Šiuo tikslu siekiama padėti senyvo amžiaus žmonėms ir žmonėms su negalia patenkinti savo būtinus poreikius, saugoti ir ginti jų teises bei interesus, sudaryti kuo geresnes gyvenimo sąlygas, atstatyti gebėjimus, kad patys galėtų savimi pasirūpinti.  

 

MISIJA

        Teikti ilgalaikę socialinę globą senyvo amžiaus ir suaugusiems su negalia asmenims sudarant žmogaus orumą nežeminančias sąlygas ir užtikrinant žmonėms kokybiškų socialinių ir asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimą bei organizavimą, skatinant savarankiškumą, tenkinant individualius jų poreikius, atsižvelgiant į jų amžių, negalios pobūdį.      

       

VIZIJA

     Būti modernia bendradarbiaujančia įstaiga. Užtikrinti, kad globos namų gyventojai nuolat gautu kokybiškas, kuo artimesnes namų sąlygoms būtinas  bei pageidaujamas paslaugas.

 

VERTYBĖS

Komandinio darbo principas – paslaugų teikimas, situacijų sprendimas,  pagrįstas komandinio darbo principu, taip įtraukiami įvairių sričių specialistai, gyventojai.

Gero klimato užtikrinimas – įstaigoje siekiama sukurti gerą atmosferą, namų aplinkai artimą jaukumą, kas užtikrina gerą gyventojų emocinę būklę.

Nuolatinis specialistų tobulėjimas – užtikrina nuolatinį naujovių ieškojimą, efektyvų geresnių rezultatų siekimą, skatina pažangias idėjas.

Bendradarbiavimo principas – įstaigos veikla grindžiama bendradarbiavimu su įvairiomis įstaigomis, mokyklomis, taip tinkamai panaudojami žmogiškieji ištekliai, vyksta nuolatinė integracija š visuomenę.